Anasayfa
27 Ağustos 2018 ( 446 izlenme )
Reklamlar

Seda Akgül’e taciz şoku!

Sunucu Seda Akgül, başına gelen tacizi şu sözlerle anlattı.Kısa bir süre önce 4 Kadın adlı magazin programında sunuculuk yapmaya başlayan Seda Akgül, sosyal medya hesabından hakkında yapılan bir habere düzeltmede bulundu. Yaşadığı taciz olayıyla ilgili detayları takipçileriyle paylaşan Akgül, şu sözleri kullandı:


“Olayın doğrusu budur… Karakolluk bir olay veya fiziksel şiddet yaşanmamıştır. Ancak bir kadın evine taksiyle dönmek isterken kolundan tutulup zorla araca götürülmeye çalışıldıysa bu taciz kadar özgürlüğe de müdahaledir. Olayı fark eden Arnavutköy'deki devriye arabası gerekeni sonuna kadar yapmıştır. Genç, aydın, pırıl pırıl, kadın hak ve özgürlüklerini koruyan polislerimize teşekkür ederim.”

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ASELSAN cinayetlerini aydınlatacak itiraf "FETÖ emretti öldürdüm" Gece 12.00'dan sonra yol kenarındaki çiftleri gözlerine kestiriyorlardı. Çetenin iğrenç planı deşifre oldu! SOSYAL MEDYA BUNU KONUŞUYOR! EVSİZ ADAMI MASASINA DAVET ETTİ... GERÇEĞİ KAĞIT PARÇASINDAN ÖĞRENDİ! Öz anne babası tarafından kötü yola zorlandı, teyzesi kurtardı.