Anasayfa
06 Mart 2018 ( 410 izlenme )
Reklamlar

ŞEHİT EŞİ DAYANAMADI... KOYULDU YOLA... BAKIN NE İÇİN? Acıyı çeken biliyor...

ŞEHİT EŞİ: "ELLERİMLE BU YEMEKLERİ YAPTIM, GÖZYAŞLARIM SENİNLE"

Afrin'de şehit olan ve naaşına ulaşılamadığı için toprağa verilemeyen Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı'nın eşi Birgül Muratdağı, kendi elleriyle hazırladığı 300 kişilik kumanyayı Hatay'a götürdü. 

KUMANYALAR EN UZAK BİRLİKLERE KADAR GÖNDERİLDİ

Birgül Muratdağı, 'Afrin'de şehit olan eşim Mehmet Muratdağı'nın silah arkadaşlarına ikramımdır' notu yazan kumanyaların bulunduğu kutuları, askerlere teslim etti. Kumanyalar, Afrin'de görev yapan en uzak birliklere kadar ulaştırıldı.

Şehit eşi Birgül Muratdağı ziyaretin ardından duygularını sosyal medyada paylaştı. Birgül Muratdağı'nın duygularını paylaştığı mesaj yürekleri dağladı...

İşte o paylaşım...

"AYAK BASTIĞIN YERLERDE GEZDİM"

"Elimde hayır yapmak, dua etmek var, onlara sığınıyorum. Sanma ki yaptıkça rahatlıyorum, keşke daha fazla yapabilsem. Reyhanlı'nın kokusunu içime çekmek, ardında olduğun dağları görmek için en son çıktığın bölgeye kadar gittim. Tek gitmeme kızacağını bile bile gittim."

"GÖZYAŞLARIM SENİNLE"

" Dikkatli sürdüm arabayı, merak etme. Ellerimle hazırladığım şeyleri o kapıya kadar teslim etmek istedim. Görmek istedim, son bastığın yerlere ayak basmak istedim, gözyaşlarım oraya düşsün istedim. "

"KALBİM SENİNLE"

"Fazlasını, herkese yetecek kadar yapmak isterdim, herkesin ağzına değsin istedim. Ama 300 kişilik ikrama gücüm yetti, kalbim daha fazlasını istedi. Her geldiğinde dualarla içirdiğim zemzem suyunu da ihmal etmedim. Herkes nasiplensin diye herkese gönderdim."

Kaynak: Yeniçağ
http://bilgeturkhaber.com/sehit-esinin-paylasimi-yurekleri-dagladi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN HAKKINDA İNANILMAZ İDDİA!.. Nokta vuruş!.. 'AKP İSLAM'I TEMSİL ETMİYOR Alzheimer Hastası Olmamak İçin Terketmeniz Gereken 9 Alışkanlık DERS ALINMASI GEREKEN BİR HABER