Anasayfa
06 Ağustos 2018 ( 290 izlenme )
Reklamlar

Sen daha önce parayla ilişkiye girdin mi diye' sordu. Ben de ısrarla 'Hayır fuhuş yapmam' deyince silahla tehdit ettiler"

Üniversiteli kızlara fuhuş yaptıran çete çökertildi
İstanbul'da biri üniversiteli 4 genç kıza silah zoruyla fuhuş yaptıran çete çökertildi. Mağdurlar silahla tendit edildiklerini söyledi.

Edinilen bilgiye göre, Çocuk Şube Müdürlüğü ekipleri, 'Bahçelievler Şirinevler'de bir fuhuş çetesinin çocuk yaştaki kızlara silah zoruyla fuhuş yaptırdığı' bilgisi üzerine harekete geçti. Çete üyelerinin müşterilerine ulaşmak için internet üzerinden ilan verdiklerini de belirleyen polis, çeteyle bu yolla irtibat kurdu. Seri numarası alınmış paralarla Şirinevler'deki adrese giden polis, çete üyeleriyle fuhuş pazarlığı yaptı. Müşteri sandıkları sivil polislerden, kadınlarla bir saatlik ilişki için 200 lira isteyen şüpheliler, seri numaraları belirlenmiş parayı alınca suçüstü yakalandı. Fuhuş çetesi üyeleri Ömer Ç., Şeyhmuz A. ve Barış E. tutuklandı.


SİLAHLA TEHDİT ETTİLER'

Kurtarılan kızlardan üniversite öğrencisi Türkmenistanlı El., yaşadığı dehşeti şöyle 
anlattı: "Okul tatil olunca çocuk bakıp harçlığımı çıkartmak için İstanbul'a gelmiştim. Telefonda konuştuğum bir kadın bu adrese yönlendirdi. Beni silahlı adamlar karşıladı. Bana 'Sen daha önce parayla ilişkiye girdin mi diye' sordu. Ben de ısrarla 'Hayır fuhuş yapmam' deyince silahla tehdit ettiler" dedi. İlişki başına çetenin 200 lira aldığını, kendisine 20 lira verdiklerini söyleyen F. I. "Beni 10 gün içinde neredeyse 150 kişiye sattılar" diye konuştu. Çetenin zorla fuhuş yaptırdığı Ş.Ç. ile UgandalI R.N. ve N.A. da kurtarıldı.

Kaynak: Habertürk

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'li Vekilin Sözleri Pes Dedirtti! Böyle Temizlikçinin aylık Kazancını Öğrenince Şok Olacaksınız! Antikapitalist İslamcı Eliaçık'tan şok sözler Bakan Ziya Selçuk'tan öğrencilere Mustafa Kemal tavsiyesi