Anasayfa
25 Ocak 2018 ( 818 izlenme )
Reklamlar

Sibel Erarslan müşavir oldu

Normal bir ülkede en az üç dil bilen, tercihen prestijli bir üniversite bitiren, yüksek tahsilli birinin o göreve atanması gerekiyordu. Ancak Türkiye'de o görev için tek kriter yetti: Emine Erdoğan'ın 'kanka'sı olmak... 
Bakın Emine Erdoğan'ın arkadaşı hangi göreve getirildi? Sibel Erarslan müşavir oldu
Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliği'ne Star yazarı Sibel Erarslan atandı. Erarslan kamuoyunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a olan yakınlığıyla biliniyor.


Resmi gazetesinin bugünkü sayısında yayımlanan karara göre, açık bulunan Kültür ve Turizm Bakanlığı Müşavirliğine Sibel Erarslan atandı.  Star gazetesi yazarı Sibel Erarslan için atama 657 sayılı kanunun 59 ve 60'ıncı maddeleri ile 2451 sayılı Kanunun 2'nci maddesi gereğince gerçekleştirildi. Erarslan kamuoyunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a olan yakınlığıyla biliniyor.

SİBEL ERARSLAN KİMDİR?
1967'de İstanbul'un Üsküdar ilçesinde doğdu. Üsküdar Kız Lisesi'ni, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. İnsan hakları, kadınların eğitimi, istihdamı ve haklarıyla ilgili inisiyatiflerde görev aldı.
Teklif ve İmza dergilerinde yazdı. Bir dönem Vakit gazetesinde de köşe yazıları yazan yazar, 18 Şubat 2011 tarihinden itibaren Star Gazetesi’nde yazmaya başladı. Öyküleri Dergah, Mostar, Hece ve İtibar dergilerinde yer aldı. Erarslan aynı zamanda İtibar dergisi danışma kurulu üyesi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cumartesi Annelerine flaş destek! FETÖ'cü polislere taş çıkarttılar Bir CIA projesi olarak Atatürk’e saldırmanın dayanılmaz küstahlığı. Fındık kadar beyninle anlamayacak olsan da, yine de dinle küçük adam ! Milyonlarca banka ve kredi kartı işlem dışı olabilir! Bankalardan Son Uyarı! YILDA 44 MİLYON LİRA KAZANIYORLAR