Home
30 Aralık 2017 ( 3418 izlenme )
Reklamlar

SİLİNİYOR… KREDİ KARTI KULLANANLAR DİKKAT!

Günlük hayatımıza artık tamamen yerleşen kredi kartları ile alışveriş sayısı gün geçtikçe artıyor. Bankaların düzenlediği bir çok kampanya ile hangi kredi kartını hangi alışverişte kullanacağımızı şaşırıyoruz. Bu kampanyalardan biri de kredi kartında biriken puanlar.  Kredi Kartı kullananların atladığı bir konu var. Kredi kartında biriken puanalar yıl sonunda sıfırlanıyor. Bankalar biriken puanları yıl sonunda silebiliyor. Kullanıcıları eksik bilgilendirilmesinden kaynaklanan bu durumda onbinlerce tüketici puanlarını kullanamıyor.

60 milyona yakın kredi kartı kullanıcısı olan ülkemizde sadece yüzde 1’i bile bu puanaları kullanamasa ortaya büyük bir rakam çıkıyor.  Her bir kredi kartında 30 lira biriktiğini düşünürsek ve toplamın yüzde 1’i olan 600 bin kredi kartında bu puanlar yanacak. Ortaya 18 milyon lira gibi miktar çıkıyor./Milliyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP’li vekilden şok sözler: MHP yüzde 5 bile alamayacak Hizmetçi Kız Sandım Yeliz Koray’ın röportajı… “Anne tayt giydiğim için mi amcam bana dokundu?” kesinlikle okuyunuz Koray’ın röportajı… BAVULCU BARANSU'NUN İFADESİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ!..