Reklamlar

Sizinkinin Adı Neydi?

Genç güzel ve zengin bir hanım arabasıyla şehirdışı bir seyahate gider. Bir müddet yol aldıktan sonra aksilik bu ya araba bozulur. Kadın çareyi inip en yakın yerleşim birimine kadar yürümekte bulur. Hava kararmış kadın sapa bir yolda bulmuştur kendini. Bir anda ne olduğunu anlamadan iki kişi kollarından yakalayıp kuytuya çekerler kadını ve bir güzel tecavüz ederler.
Olaydan haftalar sonra kadın psikoloğlar yardımıyla kendini zorda olsa toparlar. Bu arada zanlılar yakalanmış ve mahkeme günü gelmiştir.
Hakim;
– ”Buyrun hanımefendi, bize olay gününü anlatın”….der
Kadın;
– ”O gece bu iki beyefendi beni kollarımdan tutup tenhaya götürdüler. Üzerimde ne varsa parçaladılar. Bu iki beyefendi penislerini benim rızam olmadan vajinama soktular gereğin yapılsını istiyorum hakim bey”.. der.
Hakim olayın tek görgü tanığı olan bekçi Mahmut’u çağırır;
– ”Anlat bakalım neler gördün, yalnız hanımefendi gibi kibar ve tutarlı davran”… der.
Mahmut:
– ”Valla hekim bey… Aha bu karı… pardon hanfendinin anlattıkları aynan doğridir. Ha bu bizim ahmet’le haydar olacak şerefs.. pardon beyefendiler bu bayanin üzerini bir gözel soymuşlardır. Aha bu haydar olacak gavat…pardon beyefendi tarra.. pardon penisini bu bayanın viji…vojun..vigi”…
– ”yav hanfendi sizin a*cuğun adı neydi?”…
BONUS FIKRA
Torpido da silah mı var?
Adamın birisini polis durdurur ve aşağıda ki diyalog başlar.
-Buyurun, memur bey?
-Ehliyetinizi görebilir miyim beyefendi? Aşırı hız yaptığınız için durduruldunuz.
-Maalesef ehliyetim yok, son geçirdiğim kazada ehliyetime el koymuşlardı.
-Araç ruhsatını alabilir miyim?
-Çalıntı arabanın ne ruhsatı memur bey!
-Nasıl yani, siz bu arabayı çaldınız mı?
-Durun durun, silahımı torpido gözüne koyarken ruhsata benzer bir şey görmüştüm, belki o ruhsat olabilir bekleyin bir saniye.
Polis şaşkınlık içinde sorar;
– Evet memur bey, arabanın sahibi olan kadını silahımla vurmuştum, cesedi bagaja; silahı da torpidoya koymuştum.
– Bagajda ceset mi var!?
– Evet, aracın bagajında ceset var.
Adamın bu sözlerini duyan trafik polisi hemen amirini arar; tüm ekip toplanır ve adama sorular sormaya başlarlar. Gelen trafik ekip amiri adamdan ehliyetini ister; adam ehliyetini hemen çıkarır, kontrol sonrasında hiçbir sorun olmadığını görürler. Ardından aracın ruhsatını ister ekip amiri; adam ruhsatı çıkarıp verir ve yapılan kontrol sonrasında aracın adamın üstüne olduğunu fark ederler. Ekip amiri adamdan torpido gözünü açmasını ister; torpido temizdir, silah falan yoktur. Son olarak bagajı kontrol etmek isterler, bagajı açarlar; bagajda tertemizdir, ceset falan yoktur.
Ekip amiri baya şaşırmıştır;
– Çok garip bir durum, ekip arkadaşım ehliyetinizin olmadığını, aracın çalıntı olduğunu, torpido da silah olduğunu, aracın bagajında da bir kadın cesedi olduğunu söylemişti.
Adam gülerek;
– Yok artık! Memur bey benim için ‘Aşırı hızlı gidiyordu!’ da demiştir.
Kaynak: gulmektengeberdim.com
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SÜRPRİZ GÖRÜŞME İŞTE O ANLAR