Anasayfa
07 Ekim 2018 ( 198 izlenme )
Reklamlar

Şok iddia: Cemal Kaşıkçı'nın cansız bedenine ulaşıldı!

Şok iddia: Cemal Kaşıkçı'nın cansız bedenine ulaşıldı!
Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'na giren ve bir daha haber alınamayan gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın cansız bedenine İstanbul'da bir bölgede ulaşıldığı iddia edildi.

Şok iddia: Cemal Kaşıkçı'nın cansız bedenine ulaşıldı!
 yeniakit.com.tr  özel 

El-Cezire'nin Düşünce Tutukluları adlı sosyal medya hesabına dayandırdığı habere göre; Kaşıkçı'nın cansız bedenine İstanbul'da bir bölgede ulaşıldığı iddia edildi. Arabi21 televizyonuna konuşan bir kaynak ise Kaşıkçı'nın işkence edilerek öldürüldüğünü ve daha sonra da konsolosluktan çıkarıldığını ileri sürdü.

Öldürülmeden önce işkence
Arabi21'e konuşan bir kaynak, Kaşıkçı'nın öldürülmeden önce işkenceye uğradığını ve bunun öldürülene kadar sürdüğünü ifade etti.

Anbean kameraya kaydedildi ve Riyad'a gönderildi
Açıklamalarına devam eden kaynak, işkencelerin anbean kaydedildiği ve Kamera kayıtlarının ise Suudi Arabistan'ın Riyad yönetimine aktarıldığını söyledi.

Bir araçla konsolosluktan çıkarıldı
Kaynak, son olarak Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda kasten öldürülen Kaşıkçı'nın cansız bedeninin bir araçla konsolosluktan çıkarıldığını ve ortadan kaldırıldığını belirtti.

Gazetecinin cesedi İstanbul'da bulundu
El-Cezire'nin Düşünce Tutukluları adlı sosyal medya hesabına dayandırdığı habere göre; Kaşıkçı'nın bedeninin İstanbul'da bir bölgede bulunduğu iddia edildi.

Yeniakit.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YANDAŞLARA Kandilde ATATÜRK ŞOKU ! Dişinizdeki tartarı yok edecek en doğal yöntem Dünyanın sonu mu geliyor? Hazırlıklar gün yüzüne çıktı… Dünyanın en zenginleri büyük felakete mi hazırlanıyor? Üç erkek, bir kadın evde alem yaptılar! Yaşananları vicdan azabından annesine anlatınca her şey ortaya çıktı