Anasayfa
20 Temmuz 2018 ( 2753 izlenme )
Reklamlar

Son dakika .Beklenen müjde geldi

Son dakika: Bedelli askerlik için 'uygun kredi' geliyorTBB Başkanı Aydın, bedelli askerlik için bankacılık sektörünün uygun koşullarda kredi sağlayacağına inandığını söyledi. Aydın, Ziraat Bankası olarak kendi hazırlıklarını tamamladıklarını ve cazip koşullarla bir kredi ürününü uygulamaya alacaklarını duyurdu.

Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Hüseyin Aydın, Bedelli askerlik uygulamasına bankacılık sektörünün uygun koşullarla destek sağlayacağına inanıyorum" dedi.
 
Bedelli askerlik uygulamasının finansmanı açısından değerlendirmelerde bulunan Hüseyin Aydın, "Bedelli askerlik düzenlemesi sayesinde geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz, eğitimlerini ve mesleki çalışmalarını aksatmadan ve işgücü piyasasından çekilmeden ekonomiye katma değer sağlamaya ve ailelerine destek olmaya devam edebileceklerdir. Önemli işlevi geleceğe yatırım olan bankacılık sektörünün, gençlerimizin beklentilerini karşılamak ve ekonomik faaliyetin sağlıklı olarak sürdürülmesini desteklemek amacıyla uygun koşullarda uygulamaya katkı sağlayacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı. 
 
Ziraat'in hazırlıkları tamam 
 
Aydın, "Bankalarımız kredilendirme koşullarına ilişkin gerekli açıklamaları kamuoyuna kendileri yapacaklardır. Örneğin Ziraat Bankası olarak biz bütün hazırlıklarımızı tamamladık ve yasanın çıkmasını takiben cazip koşullarla bir kredi ürününü uygulamaya alacağız" diye konuştu. 


Gazete vatan 


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

FETÖ KASETİ ÇIKTI... SÜLEYMAN SOYLU DUMAN!.. Süleyman Soylu'yu yakacak FETÖ arşivi ortaya çıktı CEM UZAN'dan şok açıklama.. fetoya haraç vermedim diye Erdoğan şirketlerimi yağmaladı DİNİ KENDİLERİNE MEZE YAPANLARA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ GELDİ Yaşadığı dehşeti anlattı: 4 ay boyunca t...v.ze uğradım