Home
11 Şubat 2018 ( 1056 izlenme )
Reklamlar

Sonar'ın son anket sonuçları yayınlandı...Kılıçdaroğluna büyük şok! Yorum sizin!

Olası bir ittifakta CHP'nin oylarının düşeceğini belirten SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, "CHP bunu bilmeyecek parti değil, HDP ile ittifak yaptığı an, şu an aldığı 25 puanın 20 puanını yitirir" dedi.


SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, olası bir CHP ve HDP ittifakını değerlendirdi. Olası bir ittifakta CHP'nin oylarının düşeceğini belirten Bayrakçı, "CHP bunu bilmeyecek parti değil, HDP ile ittifak yaptığı an, şu an aldığı 25 puanın 20 puanını yitirir" ifadelerinde bulundu. 

SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, canlı yayında olası bir CHP ve HDP ittifakını değerlendirdi.

CNN Türk'te ‘Türkiye’nin Gündemi’ programına konuk olan SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, olası bir CHP ve HDP ittifakında, CHP’nin oylarının düşeceğini belirtti. Bayrakçı, “Bazı ittifaklarda 25 artı 10, 35 olacağı yerde 15’e düşer. CHP bunu bilmeyecek bir parti değil. HDP ile ittifak yaptığı an, şu an aldığı 25 puanın 20 puanını yitirir” ifadelerini kullandı.

'Erdoğan yüzde 67, Kılıçdaroğlu yüzde 33 alır'

SONAR Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, KRT ekranlarında Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Bayrakçı, 'Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı adayı olursa sonuç ne olur?' sorusuna şöyle yanıt verdi:

'Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan yüzde 67, Kılıçdaroğlu yüzde 33 alır.'

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BAŞKAN VE YÖNETİM TOPLUCA İSTİFA!.. Erdoğan'a NOKTA VURUŞ!.. Anadolu'da bu işe 'taşı gediğine koymak' diyorlar... Sağlık Bakanlığın’dan ŞOK Uyarı! Bu İlaçlar MEĞER Ölüm Saçıyormuş.. Erdoğan'ın En Yakınındaki İsimden En Sert İtiraz Geldi