Anasayfa
06 Ekim 2018 ( 364 izlenme )
Reklamlar

Sosyal Medyada Tanıştığı Kızın Evine gidince Başına Gelmeyen Kalmadı

Sosyal Medyada Tanıştığı Kızın Evine gidince Başına Gelmeyen Kalmadı


İstanbul Ümraniye'de sosyal medya üzerinden tanıştığı bir kızın evine giden M.C.Y, kızın anne ve babası tarafından tuzağa düşürülüp çıplak fotoğrafları çekilerek gasp edildi.

Ümraniye'de iddialara göre sosyal medya üzerinden tanıştığı bir kızın evine giden M.C.Y isimli şahıs, kızın ailesi tarafından başına silah dayayarak çıplak fotoğrafları çekildi. Bunun üzerine harekete geçen polis ekipleri, şahısları kıskıvrak yakaladı. Yakalanan şahıslar daha sonra adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

ÇIPLAK FOTOĞRAFLA ŞANTAJ

İddialara göre, 2 Ekim günü M.C.Y isimli erkek şahıs sosyal medya üzerinden tanıştığı F.Ö isimli şahsın evine gitti. Bir süre sonra iddiaya göre F.Ö 'nün annesi N.Ö ile babası İ.Ö eve geldi. Ardından baba İ.Ö M.C.Y'nin başına silah dayayarak çıplak fotoğraflarını çekti. Anne N.Ö ise ise M.C.Y 'nin kafasına sopayla vurarak cep telefonu ve 450 TL parasını gasp etti. Ardından anne ve baba M.C.Y'yi tehdit ederek, daha fazla para vermediği takdirde görüntüleri sosyal medyada paylaşacakları yönünde şantaj yaptı. Bu olay üzerine harekete geçen Ümraniye İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

SERBEST BIRAKILDILARBunun üzerine harekete geçen polis ekipleri, F.Ö, N.Ö, İ.Ö isimli şahıslarla ve olayla bağlantısı olduğu tespit edilen M.C.Y isimli şahsın kardeşi S.Y'yi yakalanarak gözaltına alındı. Yapılan aramalarda da olayda kullanıldığı değerlendirilen 1 adet kurusıkı tabanca, gasp edilen telefonunda bulunnduğu 5 adet cep telefonu ele geçirildi. Gözaltına alınan şahıslar, " yağma, şantaj,silahla tehdit" suçlarından 3 Ekim günü adli makamlara sevk edilen şahıslar adli kontrol şartıyla serbest bırakıldıÖnerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eşinin Konuşmasını Dinleyen Adamın Dünyası Yıkıldı… Çikolatayla Kandırıp Cehennemi Yaşattılar MİLYONLARCA SÜRÜCÜYÜ İLGİLENDİRİYOR. RESMİ GAZETEDE YAYINLANDI TÜRKİYE TETİKTE ŞOK İDDİA