Anasayfa
27 Ekim 2018 ( 4183 izlenme )
Reklamlar

Sünnetsiz Kadın Fahişe Olur'

Bir süre önce 'Fethullah Gülen öldü ve Yahudi mezarlığına gömüldü' sözleriyle gündeme gelen İlahiyatçı Prof. Dr. Cevat Akşit, bu kez de kadınlara yönelik açıklamalarıyla olay oldu.


İslam'a göre kadınlarında sünnet olması gerektiğini iddia eden ve bunu hadislere dayandıran Akşit, şu skandal sözleri dillendirdi:

" Kadınlarda sünnet olur. Ama hocam biz Türkiye'de görmedik Türkiye'de bu tür bir sünnet olmuyor diyorlar. Biz tabii hadisten bahsediyoruz ve bazı şeyleri çok açık anlatamıyoruz. Medine'de sünnetçi kadın varmış. Ümmü Atiyye. Cariyeleri, kadınları sünnet edermiş Medine'de.  Kadınların bazıları biliyorsunuz ne yaparsanız yapın erkekleri baştan çıkarıyorlar. Her toplulukta var bunlar. Sizler onlara fahişe diyorsunuz. Sanat ediniyor bunu. Sonrada ağlıyor o kadınlar karşılaştığınızda. İstemiyorum ama mecburum vs diyor. Bunun nedenlerinden biri ne olabilir işte bu olabilir. Bize öyle söylenenler var ki ama tabii bunlar bizimle mezara gidecek tıpkı doktor hasta ilişkisinde olduğu gibi. Öyle yaşadıklarımız var ki bu hadisleri doğruluyor. Bir de bazı kadınlar namuslu ama duramıyor. Erkekler çok uyanık olmalı, karısına çok dikkat etmeli. Bu bazen kadının yaradılışdan olabiliyor bazen kadının üreme organından oluyor. İşte o fazla kısmı kestiriyor ki Peygamberimiz kadınlar kötü yola düşmesin diye. Hatta sünnetçiye sünnet ette tam keseceğin yerin dibinden kesme. Kocasını da düşün diyor."

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CUMHURİYET'in ilk yılları erdem ve ahlak nasıl oluyormuş iyi okuyun bu yazıyı Muharrem İnce flaş açıklama: Vakit, “ne halleri varsa görsünler” vakti değil Kulisler hareketlendi: Binali Yıldırım iniyor! Doları düzeltse düzeltse Bertrand efendiyle Velendorf bey düzeltir Asrın liderimiz “merak etmeyin, kulak asmayın” dedi. “Onların dolarları varsa, bizim Allahımız var” dedi.