Anasayfa
18 Eylül 2018 ( 369 izlenme )
Reklamlar

Tarık Akan'ın oğlundan, babasının nasıl "Tarık Akan" olduğunu anlatan yürek dağlayan sözler

Solcusu-sağcısı herkes cenaze törenindeydi Çok az insana nasip olur bu! Çünkü babam şu kesimin, bu kesimin adamı değildi. Herkes eşit olsun ve ilerlesin isterdi. O yüzden de cenazesinde her kesimden insan vardı. İnanılmaz bir kalabalıktı! Yetkililer bile bu kadar büyük bir kalabalık beklemiyordu! Hatta biz bir ara endişe ettik, yeteri kadar polis yok diye. Ama tek birtaşkınlık olmadı. Babam görse çok şaşırırdı!

Neye? Bu kadar sevildiğini, kalabalığı görse, 'Vay, bu kadar seviliyor muyum?' derdi. Babam çok enteresandır, meşhur olduğunu, sevildiğini unuturdu.

Hakikaten mi? Gerçekten! Mesela derdim ki; 'Baba bak arkadaşın seninle fotoğrafını Facebook'a koymuş, 3 bin kişi beğenmiş'. 'Vay be 3 bin kişi beni beğenmiş mi? der, hakikaten çocuk gibi şaşırırdı. Yemekte biri yanına gelip fotoğraf çektirsin, 'Bak beni hala tanıyorlar' derdi. 'Baba ne diyorsun ya?' der, gülerdik.

Onun gibi birinin egosu nasıl bu kadar az olabilir?
Kendini her zaman Kayserinin bir köyünden çıkmış, işportacılık, cankurtaranlık yapmış, sıradan biri olarak görürdü.
İçindeki çocuğu, gerçek kişiliğini bozmadığı için şımarmadı.
Şöhretin, baskıların, hapislerin kendini değiştirmesine izin vermedi.
O yüzden Tarık Akan oldu!
Barış Üregül Akan(Tarık Akan'ın oğlu)

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski Cumhurbaşkanı Gül'den Akp'yi ters köşe yapan açıklama İLKER BAŞBUĞ'DAN HÜKÜMETE ÇARPICI MESAJ!.. saray duy bunları Türkiye’de kırmızı alarm verildi.... anne babalar bu haberi okumadan geçmeyiniz İSTANBUL VE ÇOK SAYIDA İLİMİZ İÇİN BEKLENEN ŞİDDETLİ KAR YAĞIŞININ TARİHİ AÇIKLANDI... ÇOK ŞİDDETLİ GELİYOR VE GÜNLERCE SÜRECEK..