Anasayfa
19 Ağustos 2018 ( 231 izlenme )
Reklamlar

Tek soruda NOKTA VURUŞ!.. 'AÇIKLAYIN

Medya kuruluşlarının temsilcileri ile akşam yemeğinde bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dolar krizine ilişkin dikkat çekici açıklamalarda bulundu.

Kur krizinde hükümetin kamuoyuna açıklamada bulunmasını söyleyen Kılıçdaroğlu şöyle devam etti;

' DOLAR 7 LİRAYKEN BOZDURANLAR KİMLER?'

"Erdoğan bir milli kurtuluş savaşından söz ediyor. Savaş halindeysek dolarda bu kadar oynama oluyorsa bu sıradan bir şey değil. Bundan birileri kazanıyor, birileri kaybediyor. Ben 13 maddelik krizle kısa, orta uzun vadede yapılacak mücadeleyi, yol haritasını açıkladım.  Benim yol haritası belirlememden Erdoğan müthiş bir rahatsızlık duydu. Döviz baronlarından yana olduğumu söyledi"

'BU İSİMLER KAYITLARDA VAR, AÇIKLAYIN'

"Ben de şunu söylüyorum, dolar düşükken alanlar, dolar 7 lira olduğu zaman bozduranlar kimler? Bütün bunlar Merkez Bankası'nda, Türkiye Bankalar Birliği'nde ve BDDK da var. Rakamlar toplu olarak verildiği için kişi bazında şu kazandı veya bu kaybetti diyemiyorum. Bunu hükümetin açıklamasını istiyorum."

kaynak:cumhuriyet

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP'li VEKİL'den ŞOK ZARRAB MESAJI... ZAFER ÇAĞLAYAN DUMAN!.. Yılmaz Özdil önce dalga geçti sonra sert sözlerle yüklendi... Tarım bakanı konuştu patates 25 lira oldu Yılmaz Özdil'den bugüne damga vuracak yazı...''Türk Tabipler Birliği''