Home
24 Şubat 2018 ( 1078 izlenme )
Reklamlar

TEPKİLER ÇIĞ GİBİ... MHP'Lİ VEKİLLER'DEN HÜKÜMETE UYARI!..

USTA: GERİ DÖNÜŞÜ ZOR OLUR!


AYDIN: "ERZURUM'A DOKUNMAYIN"

Hükümetin 14 şeker fabrikası satma kararı, ittifak ortağı MHP'yi de endişelendirdi. 
MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta;

"HÜKÜMETİ DİKKATLİ DAVRANMAYA ÇAĞIRIYORUM"

“Şeker fabrikalarının özel bir konumu var. Özelleştirilmesi meselesi üzerinde,
çok iyi düşünülmesi gerekir. Bir adım atıldıktan sonra, geri dönüşü zor olur. Hükümeti daha dikkatli davranmaya davet ediyorum” dedi. Usta TBMM'de yaptığı açıklamada;

"BU FABRİKALAR ÇALIŞMALI"

“Özellikle doğudaki şeker fabrikalarının, doğunun kalkınması açısından önemi var. Buradaki fabrikaların tam kapasiteyle çalışmasının sağlanması lazım dedi ve şunları söyledi: 

"İYİ DÜŞÜNÜN"

“Şeker fabrikalarının özelleştirilme meselesi üzerinde çok iyi düşünülmesi gerekir. Tarım sektörü boyutu, istihdam boyutu, üretim boyutu, gelir dağılımı boyutu var. Bir adım atıldıktan sonra geri dönüşü zor olur.”

MHP Erzurum Milletvekili Kamil Aydın da satış listesinde bulunan Erzurum şeker fabrikasının satışına karşı çıktı ve;

"DOKUNMAYIN"

 “Bu bölgeye yatırım gelmez. Çünkü yatırımcı bir koyup 5 alacağı, 10 alacağı yere yatırım yapar. Bari kamu yatırımları noktasında pozitif bir ayrımcılık göstererek Erzurum Şeker Fabrikası'na dokunmayın” dedi.

Kaynak: Sözcü


İlber Hoca'dan ÇARPICI ÇIKIŞ!..

İLBER HOCA: "BU TEZGAHIN ARKASINDA ALMANLAR VAR"

CNN Türk'te bir canlı yayın programına konuk olan Prof. Dr. İber Ortaylı, Türkiye'yi sıkça rahatsız eden sözde "Ermeni Soykırımı" meselesinin arkasında Almanların bulunduğunu iddia
etti.

"KENDİ SUÇLARINA ORTAK YAPMAK İSTİYORLAR"

Hollanda parlamentosunun 1915 olaylarının 'soykırım' olarak tanımasını değerlendiren Ortaylı, Holokost'un Almanların ciddi bir milli problemi olduğunu, dolayısı ile kamuoyunu yatıştırmak için Almanların işledikleri soykırım suçuna ortak aradıklarını söyledi.

Ortaylı, Alman istihbarat teşkilatının bu 1915 olayları meselesini sürekli kaşıyarak Türkiye'yi zor duruma sokmaya çalıştığını da söyledi.

Kaynak: Yeniçağ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SKANDAL OYUN! ORDUEVİNDE GENÇ KIZLA TUZAK! BENİ İÇERİ AL ALBAYIM NECDET ÖZEL REST ÇEKMİŞ,YARGILANIRSAM ELİMDE Kİ BELGELERİ AÇIKLARIM Metroda Rezalet.. Elini Sevgilisinin Fermuarına Götürdü ve... Beyaz Saray’da dikkat çeken detay