TRT kanalında skandal sözler 80 tane ATATÜRK eder..

189843 izlenme19 Ağustos 2018
Reklamlar


Gönderiyi beğenin aktif olsun herkes izlesin paylaşsın - ATATÜRK'e nefret kin kusan TRT kanalını istemiyoruzTRT canlı yayınında kavga: Enver Paşa 80 tane Atatürk eder
TRT1’de Pelin Çift ile Gündem Ötesi Programı’nda Osmanlı’nın yıkılışında ittihatçıların rolü konuşuldu.

Programa konuk olan Tarihçi Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil ile Türkiye Günlüğü Dergisi Yayın Yönetmeni Mustafa Çalık arasında sert Tartışmalar yaşandı. Çalık’ın, Enver Paşa’yı överken ‘Bu adam gibi idealist bir kahraman var mı?’ sorusuna program sunucusu Pelin Çift, ‘Atatürk var.’ cevabını verdi Çalık’ın, ‘Enver, 80 Atatürk’e’ bedeldir demesi stüdyoda gerilime yol açtı. Pelin Çift ve Prof.Dr.Ahmet Şimşirgil, Çalık’ın bu sözlerine itiraz etti.

Şimşirgil’in ‘dışı güzel ama içinden pislik akıyor.’ sözüne Çalık, ‘Enver’i tenkit edeyim derken tahkir edemezsiniz’ diye çıkıştı. Tehcir kararının Enver’in şehit edildiğini savunarak ‘böyle konuşamazsın’ dedi.

Üslup tartışmasının damga vurduğu programda Mustafa Çalık ayağa kalkarak Prof.Dr Şimşir’in üzerine yürüyünce programa reklam arası verildi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Ben de Seni Bekliyordum Sabah Başyazarından şok iddia: ‘Eşcinsel bombası’ Son Nefeslerini El Ele Tutuşarak Verdiler – Kızları Bir Detayı Farkedince Çok Şaşırdı Beni Araya sıkıstır

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Güçlü Bir Anneye Sahip Olan Kişilerde Gözlemlenen 15 Önemli Özellik