Anasayfa
27 Eylül 2018 ( 83 izlenme )
Reklamlar

Türk Telekom'dan Açıklama

Türk Telekom'dan Açıklama

 
Türk Telekomünikasyon AŞ:- "Bugün bazı medya sitelerinde, Ojer Telekomünikasyon AŞ'nin şirketimizdeki yüzde 55 hissesinin satışına ilişkin haberler yayınlanmış bulunmaktadır"- "Ancak bu haberlerde belirtilen konuda şirketimize bildirilmiş herhangi bir gün

 
İSTANBUL (AA) - Türk Telekom, Ojer Telekomünikasyon AŞ'nin şirketteki yüzde 55 hissesinin satışına ilişkin haberler yayınlandığı ancak bu konuda kendilerine bildirilmiş herhangi bir güncel gelişmenin bulunmadığını duyurdu.

Türk Telekom'un Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamasında, bugün bazı medya sitelerinde, Ojer Telekomünikasyon AŞ'nin Türk Telekomünikasyon AŞ'deki yüzde 55 hissesinin satışına ilişkin haberler yayınlandığı belirtildi.

Açıklamada, "Ancak bu haberlerde belirtilen konuda şirketimize bildirilmiş herhangi bir güncel gelişme bulunmamaktadır. Bu konuda şirketimize iletilen bir gelişme olduğunda ilgili mevzuat kapsamında kamuoyu bilgilendirilecektir." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: AA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'Eşim Bana Yakınlık Göstermiyor' Demişti OKURKEN KANINIZ DONACAK ! ( 18). Tek eşlilikten sıkıldılar! Sıra dışı aşk üçgeni Bomba iddia... Yine darbe yapacaklar