TÜRKİYE'Yİ PARÇALAYACAKLAR...'

1153 izlenme05 Ağustos 2018
Reklamlar
YouTube'da bir canlı yayına katılan Prof. Dr. Celal Şengör Türkiye'yle ilgili şok iddialarda bulundu. Türkiye'nin gidişatının kendisini korkuttuğunu söyleyen Şengör,  " Türkiye'yi parçalayacaklar. Batı'yı Avrupa'ya verecekler, Doğu'yu Kürdistan'a katacaklar" dedi.


Celal Şengör: Türkiye'yi parçalayacaklar

Türkiye'nin parçalanacağını söyleyen Celal Şengör, Türkiye'nin gidişatının kendisini korkuttuğu belirtti ve Batı'nın Avrupalılara Doğu'nun da Kürtlere verileceğini savundu.


YouTube'da bir canlı yayına katılan Prof. Dr. Celal Şengör, evrim teorisi tartışmalarına yeniden alevlendirmek istedi.

Bu tartışmaların 'aptallık' ve 'cahillik' nedeniyle çıktığını savunan Şengör, Türkiye'nin gidişatının kendisini korkuttuğu belirtti.

"TÜRKİYE'Yİ PARÇALAYACAKLAR"

"Ben Türkiye'nin yaşayabileceğini sanmıyorum" diyen Celal Şengör, "Türkiye'yi parçalayacaklar. Batı'yı Avrupa'ya verecekler, Doğu'yu Kürdistan'a katacaklar." şeklinde konuştu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cehalette Son Perde! Müritlerine C.nsel Organları Emdirerek "Badeleyen" Sahte Şeyhin Beyin Yakan Savunması Türkiye'yi sarsan bir rezillik daha.... Mustafa Ceceli rezaletinden sonra şimdi de bu çıktı. Uyanır uyanmaz sadece 1 bardak bu mucizeden içmek hayatınızda yapabileceğiniz küçük bir değişikliktir fakat vücudunuzun işleyişinde büyük etkisi olacaktır. Sadece 1 yudumu yetiyor karaciğeri yenilemeye karnı dümdüz yapmaya!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Turizmin kalbinde dev fuhuş operasyonu