Anasayfa
28 Temmuz 2018 ( 1256 izlenme )
Reklamlar

Uçak düştü! Bakan hayatını kaybetti

Dünyadan haberler

Uçak düştü! Bakan hayatını kaybetti

Uçak düştü ve Bakan hayatını kaybetti. İşte acı haberin ayrıntıları;Paraguay'da uçak düştü Tarım Bakanı hayatını kaybetti.Paraguay'da meydana gelen uçak kazası ülkeyi yasa boğdu. Özeel bir şirkete ait uçağın düşmesi sonucu aralarında Paraguay Tarım Bakanı Luis Gneiting’in de olduğu 4 kişi öldü.Sivil Havacılık yetkilisi Ruben Aguilar, özel bir şirkete ait çift motorlu Beechcraft Baron 58 tipi uçağın Ayolas kentinden havalandıktan kısa bir süre sonra başkent Asuncion'un 380 kilometre doğusunda bataklık bir bölgeye düştüğünü kamuoyu ile paylaştı.


Kazada, uçakta bulunan Tarım Bakanı Luis Gneiting, Bakan Yardımcısı Vicente Ramirez, birinci pilot ve yardımcısının hayatlarını kaybettiği bildirildi.Aguiler, uçağın düşme sebebinin henüz bilinmediğini ve araştırmalara devam edildiğini belirtti.Dışişleri Bakanlığı, içlerinde Paraguay Tarım Bakanı Gneiting, Bakan Yardımcısı Ramirez ve iki pilotun bulunduğu uçak kazasında hayatını kaybedenler için taziye mesajı yayınladı.

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞINDAN DESTEK

Bakanlığın yaptığı yazılı açıklamada "Kazada hayatını kaybedenlerin yakınlarına, Paraguay hükümetine ve halkına taziyelerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı.Paraguay Sivil Havacılık yetkilisi Ruben Aguilar, "Uçak Ayolas kentinden havalandıktan kısa bir süre sonra başkent Asuncion'un 380 kilometre doğusundaki bataklık bölgeye düştüğü ve içinde Tarım Bakanı Gneiting'inde bulunduğu 4 kişinin hayatını kaybettiği tespit edilmiştir." ifadelerini kullandı.Uçağın düşme sebebinin henüz bilinmediği ve araştırmaların devam ettiği söylendi.siyasetcafe.com 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Cemil İpekçi'den bomba itiraf! Konuşursam Türkiye karışır AKP, “yerli ve milli” zeytin ağaçlarını kesip Tunus’tan zeytinyağı ithal ediyor! Paylaş tepkini göster Yatağınızın Kenarına Mutlaka Aspirin Koyun Muharrem İnce'ye Bir Şok Daha...Bu Kadarını Kimse Beklemiyordu !