Anasayfa
22 Aralık 2017 ( 464 izlenme )
Reklamlar

Üniversite öğrencisini taciz eden şahıstan skandal savunma!

Ankara'da 20 yaşında bir üniversite öğrencisini evinin önünde taciz eden şahıs "Mini etekli görünce tahrik oldum" dedi!Üniversite öğrencisi bir kızın, kendisine yapılan taciz görüntülerini 'tacizcimi arıyorum' diyerek sosyal medyada paylaşmasının ardından yakalanan şüpheli Sertaç Çıtaksevi’nin savunması 'pes' dedirtti.

Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Çıtaksevi, suçunu kabul ederek, “Mini etekli görünce tahrik oldum, anlık bir olay, kendimi kaybettim, çok pişmanım” dedi.

SUÇUNU KABUL ETTİ

Üniversite öğrencisinin “Tacizcimi arıyorum” diyerek taciz anıyla ilgili görüntüleri sosyal medyada paylaşılmasının ardından şüphelinin yakalanması için Ankara Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği’nde “özel ekip” kurulmuştu. Yakalanan tacizci Çıtaksevi, emniyetteki ifadesinde, “Görüntülerdeki kişinin kendisi olduğunu belirterek” suçunu itiraf etti.

‘ANLIK BİR OLAYDI’

Çıtaksevi, ifadesinde, tacizde bulunduğu kişiyi otobüste indikten sonra takip ettiğini belirterek, “Mini etekli görünce tahrik oldum, kendimi kaybettim. Kendime gelince yaptığımın ne kadar yanlış olduğunu anladım. Anlık bir olaydı. Çok pişmanım, yaptığımdan utanıyorum” dediği öğrenildi.

Çıtaksevi’nin polisteki sorgusu sırasında “Ne yaptım ben, rezil oldum” diyerek ağladığı bildirildi. Aşçı olduğu ve yakın zamanda işten ayrıldığı belirlenen Çıtaksevi tutuklandı.


Yurt gazetesi 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

AKP'nin ilk dışişleri bakanı Yakış: ABD ile krizde Ankara köşeye sıkıştı bu açıklamlar Akp saflarında kızgınlık yaratır Ortaçağda C.nsel hayatla ilgili 10 inanılmaz gerçek Son Seçim Anketi Olay! Türkiye'nin hazinesinde korkunç gelişme