Ünlü fast food zincirinde skandal... Hamburgerden ne çıktı bakın ...

3052 izlenme01 Şubat 2018
Reklamlar

Ünlü fast food zincirinde skandal... Hamburgerden onlarca kurtçuk çıktı

Brezilya'nın başkenti Brasilia'da Edmagno Silva adında kişi pazar günü kendisi ve yanındaki kadın için Burger King'ten iki adet hamburger sipariş etti. İddiaya göre, gelen hamburgerden bir ısırık alan Edmagno hemen ısırdığını kustu. Isırık ile fark ettiği hamburger etinde onlarca kurtçuk vardı. Olay Brazilya’daki haber siteleri ve forumlarda da paylaşıldı.


 Brazilya’daki haber sitelerinin geçtiği bilgiye göre, durumu Burger King yetkililerine bildiren Edmango Silva tatmin edici yanıtı alamayınca kayıt etmiş olduğu 15 saniyelik görüntüleri insanlarla paylaştı.

Video kısa sürede yayıldı. Burger King’in içinde kurtcuk çıkan hamburger videosunu yüz binlerce insan izlerken, geçen yıl da Mcdonalds'ın Tayland'daki bir şubesinde müşteriye verilen kahvenin içinde hamamböceği bacakları olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun ardından Mcdonalds özür dilemişti.

CUMHURİYET 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İmam hatip liseleri boş kaldı... Veliler de öğrenciler de istemiyor Karım Beni Sanırım Bir Oto Tamircisiyle Dedi ve… İnsanlık tarihini değiştirecek keşif! Tam 250 bin yıllık ve Türkiye'de bulundu CAN DÜNDAR'DAN ERDOĞAN'A HODRİ MEYDAN: MESLEĞİ BIRAKIRIM

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Celal Şengör'den şok itiraf! Kendi b.kumu yedim! Tadını da söyledi