Ünlü fast food zincirinde skandal... Hamburgerden ne çıktı bakın ...

3042 izlenme01 Şubat 2018
Reklamlar

Ünlü fast food zincirinde skandal... Hamburgerden onlarca kurtçuk çıktı

Brezilya'nın başkenti Brasilia'da Edmagno Silva adında kişi pazar günü kendisi ve yanındaki kadın için Burger King'ten iki adet hamburger sipariş etti. İddiaya göre, gelen hamburgerden bir ısırık alan Edmagno hemen ısırdığını kustu. Isırık ile fark ettiği hamburger etinde onlarca kurtçuk vardı. Olay Brazilya’daki haber siteleri ve forumlarda da paylaşıldı.


 Brazilya’daki haber sitelerinin geçtiği bilgiye göre, durumu Burger King yetkililerine bildiren Edmango Silva tatmin edici yanıtı alamayınca kayıt etmiş olduğu 15 saniyelik görüntüleri insanlarla paylaştı.

Video kısa sürede yayıldı. Burger King’in içinde kurtcuk çıkan hamburger videosunu yüz binlerce insan izlerken, geçen yıl da Mcdonalds'ın Tayland'daki bir şubesinde müşteriye verilen kahvenin içinde hamamböceği bacakları olduğu ortaya çıkmıştı. Bunun ardından Mcdonalds özür dilemişti.

CUMHURİYET 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN "TÜRK ADI KALDIRILSIN" Dedi... BU GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI... Başbakan’dan Man Adası açıklaması: Buraya giden para da yok gelen para da yok kardeşim Ünlü sanatçı isyan etti: Şehit Alevi olunca resmi tören yok! HÜKÜMETE TARİHİ UYARI... ANKARA'DA HAVA DUMAN!..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İbretlik bir hikaye; “Babam, annemin başı ağrıdığında benle yatıyor”