Anasayfa
30 Ekim 2018 ( 499 izlenme )
Reklamlar

Ünlü futbolcu kafası ve cinsel organı kesilerek öldürüldü

Brezilya takımlarından Sao Paulo’da forma giyen 24 yaşındaki futbolcu Daniel Correa Freitas’nın ölü olarak bulunduğu açıklandı.

Brezilya’nın Curitiba şehrindeki IML hastanesinden yapılan açıklamada Freitas’ın ölüm haberi doğrulanırken Sao Paulo kulübü de konuyla ilgili açıklama yaptı. Twitter hesabından bir duyuru yapan Sao Paulo kulübü, “Kulübümüz orta saha oyuncumuzun ölümünden dolayı büyük üzüntü duyuyor. Ailesine ve taraftarlarımıza baş sağlığı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

24 yaşındaki futbolcunun bedenindeki izlerden işkenceye uğradığı öğrenilirken yetkililerin yaptığı açıklamada “Boynunda çok derin iki kesik vardı ve kafası neredeyse kopma noktasına gelmişti. Ayrıca cinsel organı da kesilmişti” denildi.

İddiaya göre çevrede dolaşan insanların cesedi bulduğu belirtilirken cesedin yaklaşık 30 metre sürüklendiği ifade edildi.

Daha önce Botafogo’da forma giyen Freitas, 2015 yılından beri Sao Paulo’da mücadele ediyordu.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Torpil isteyen AK Partili ilçe başkanı fax numaralarını karıştırdı Köye dönüp anlatınca... Tarımda büyük çöküş! Kıtlık kapıda Son maaşı bin 600 TL’ye bu işi kurdu, Şimdi ise 70 bin nüfuslu ilçe sıraya girdi, yetişemiyor!....