Anasayfa
08 Ocak 2018 ( 3846 izlenme )
Reklamlar

Ünlü oyuncuya şok gözaltı!

Ünlü oyuncu Feyza Civelek, aracını durdurmak isteyen polisin elini ısırdığı iddiasıyla arkadaşı Ecem A. ile birlikte sabah saatlerinde adliyeye getirildi.'Polise mukavemet' suçundan gözaltına alınan ünlü oyuncu ve arkadaşı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Feyza Civelek'in polisin elini ısırdığı görüntüler de ortaya çıktı.Hürriyet'ten Özge Eğrikar'ın haberine göre Oyuncu Feyza Civelek (23) ile arkadaşı Ecem A. sabah saat 03.30 sıralarında araç içerisinde evlerine doğru ilerlerken alkol kontrolüne takıldı. İddiaya göre Feyza Civelek ile aracını durdurmak isteyen polis arasında tartışma yaşandı. O sırada polisin elini ısıran ünlü oyuncu ve yanındaki arkadaşı Ecem A. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından sabah saatlerinde adliyeye sevk edilen ünlü oyuncu ve arkadaşı müracaat savcısına ifadesinin ardından nöbetçi sulh ceza hâkimliğine sevk edildi.  Kaynak: Ünlü oyuncuya şok gözaltı! 


Hâkim karşısında ifade veren oyuncu Feyza Civelek, “Sabah saat 03.30 sıralarında arkadaşım Ecem A. ile birlikte Ortaköy’den eve geçtiğimiz esnada polis memurları bizi durdurdu. Daha sonra bir polis memuru arkadaşımın saçından tutarak araçtan indirdi. Daha sonra yanıma iki polis gelerek beni zorla araçtan indirdi. Ben ne olduğunu anlamadım. Sinirlendim ve araçtan indim. O sırada polis memuru beni yere yatırdı. Bana yumruk attı. Ardından ben de tepki verdim. Arkadaşım panik içinde aracıyla oradan ayrıldı. Ben de bana vuran polis memurunun elini ısırdım. Polis memurlarından davacı ve şikâyetçiyim” dedi.YOLDAN GEÇEN ARAÇLAR POLİS MEMURLARINA ENGEL OLMAK İSTEDİOyuncu Feyza Civelek’in arkadaşı Ecem A. ise, araçlarını durduran polis memurunun zorla kapıyı açarak saçından çektiğini belirtti. Ecem A., “Benim kolumdan tutarak yere yatırdı. Sebebi ise aracı ısrarla sağa çekmek istememdi. Ben arkadaşıma baktığımda iki polis memurunun arkadaşımı yere yatırdığını gördüm. Yoldan geçen araçlar durarak polis memurlarına engel olmak istedi. Bir tane polis aracı durdu ve polis memurunu itip beni aldı ve araca bindirdi. Beni yere yatıran polisle tartıştı. Polis merkezine geldiğimde trafik polisleri hiçbir suçum yokken ehliyetimi aldı. Uzlaşmayı kabul etmiyorum. Şikâyetçiyim” diye konuştu.ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDILARİfadelerin ardından İstanbul Sulh Ceza Hâkimliği oyuncu Feyza Civelek ve arkadaşı Ecem A.’nın “adli kontrol” şartıyla serbest bırakılmasına karar verdi. İki arkadaş hakkında polise mukavemet suçu kapsamında soruşturma başlatıldı. Kaynak: Ünlü oyuncuya şok gözaltı! 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Dünyada en çok görülen hastalıklar arasında. Kurtuluşu yok denilse de bir formülü var Okurken ağlayacaksınız 80 Yaşındaki Kadından İdrarını Yapması İstendi – Doktor O Sırada Acı Bir Gerçeği Öğrendi Arif Sağ, Küba'yı anlattı: İlacın şişesi orada 100 dolar ise, burada 2700. O ilaçlar, kendi halkına bedava KEMAL SUNAL’IN ÖLÜM NEDENİ ASLINDA ÇOK BAŞKAYMIŞ… HERKES ŞOKTA!