Anasayfa
16 Aralık 2017 ( 2752 izlenme )
Reklamlar

Vali"ye bak sen bu nasıl tavsiye .. sarayın valisi SKANDAL

Vali Osman Kaynak öğrencilere 6. Filoya secde eden İslamcı MTTB'yi tavsiye etti

Samsun Valisi Osman Kaymak, öğrencilere, kendilerini, “İslamcılık davasına omuz vermek isteyenlere adres” olarak tanımlayan 6. Filo'ya secde eden MTTB'nin uzantısı olan İnsan ve Medeniyet Hareketi'ni tavsiye etti.

“VALİ OLARAK SÖYLÜYORUM, İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ”

Samsun Valisi Osman Kaymak, kendilerini, “İslamcılık davasına omuz vermek isteyenlere adres” olarak tanımlayan sivil toplum örgütünü, öğrencilere tavsiye etti. Vali Kaymak, “Ben de ilinizin Valisi olarak rahatlıkla İnsan ve Medeniyet Hareketi ile iletişime geçebilirsiniz diyorum” dedi.

MTTB VE AKINCI GENÇLİK

Odatv'den Bülent Karslıoğlu'nun haberine göre, Fikri oluşumunu Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) ile Akıncı Gençlik’ten alan ve kendilerini ‘İslamcılık davasına omuz vermek isteyenlere adres’ olarak tarif eden İnsan ve Medeniyet Hareketi, Samsun Valisi Osman Kaymak’ın öğrencilere tavsiye ettiği sivil toplum kuruluşları arasında yerini aldı.

BAKANLIKLA ORTAK PROJE

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Samsun İnsan ve Medeniyet Hareketi tarafından ortaklaşa organize edilen, “Gençlere Değer Projesi” kapsamında İlkadım, Atakum, Canik, Tekkeköy ve 19 Mayıs ilçelerinden gelen öğrenci ve öğretmenler Samsun Valisi Osman Kaymak’ı ziyaret etti.

Öğrencilere hitaben konuşan Vali Kaymak;

“VALİ OLARAK SÖYLÜYORUM: İLETİŞİME GEÇİN”

, “Arkadaşlar İnsan ve Medeniyet dediğimiz sivil toplum kuruluşu gerçekten bu ülkenin birliği, bölünmez bütünlüğü ve vatanımızın iyi insanlar tarafından yönetilmesi konusunda gayret sarf etmektedir Bu sivil toplum kuruluşumuz iyi insanların bir araya geldiği, güzel işler yapan bir sivil toplum kuruluşudur. Özellikle bu kuruluşla irtibata geçtiğiniz için, bu kuruluşa güvenliğiniz için, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Ben de ilinizin Valisi olarak rahatlıkla İnsan ve Medeniyet Hareketi ile iletişime geçebilirsiniz diyorum” dedi.

Resmi internet sitesinde bulunan tanıtım filminde İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin fikri geçmiş ve amaçları şu şekilde anlatılıyor:

“TEK PARTİ BASKISI ALTINDA KARANLIK YILLARDA…”

“Kur’an öğrenimi başta olmak üzere, bütün İslami şiarların hayatın dışına itildiği tek parti baskısı altındaki karanlık yıllarda, devlet kadrolarına, siyasete ve üniversitelere hâkim olan batıcı ve baskıcı zihniyete karşı ‘yeter söz milletin’ çıkışıyla başlayan sivil inisiyatifin üniversitelerdeki ilk adı Milli Türk Talebe Birliği’ydi (MTTB).


Cumhuriyet
http://bilgeturkhaber.com/vali-den-ogrencilere-skandal-tavsiye

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Temel Karamollaoğlu "Beni Tayyip Bey’in günahına ortak etmeyin" DİKKAT!..METEOROLOJİDEN KUVVETLİ UYARI! İlhan İrem'den Erdoğan'a çok sert sözler;''Ne bağırıyorsun?'' Okurken ürperdim..korkutan sözler: Çok yakında İktidar bu yöntemlere başvurarak…