Anasayfa
19 Aralık 2017 ( 1922 izlenme )
Reklamlar

Vatikan’da seks partisine baskın

Vatikan polisi geçen ay, Papa’nın danışmanlarından birinin apartman dairesinde düzenlenen uyuşturucu ve eşcinsel seks partisine baskın yaptı.


Avustralya polisinin geçen hafta, Katolik Kilisesi’nin en üst düzey üçüncü ismi olan Vatikan Hazinedarı Avustralyalı Kardinal George Pell’e cinsel taciz suçlamaları yöneltmesinin ardından, yeni bir skandal daha patlak verdi. İtalyan gazetesi Il Fatto Quotidiano’nın haberine göre Vatikan polisi, Papa Françesko’nun danışmanlarından birinin kaldığı apartman dairesindeki uyuşturucu ve seks partisine baskın düzenledi.

ÇIĞLIK SESLERİ GELDİ

Baskın, apartmandaki komşuların ‘tuhaf’ çığlık sesleri duyduklarına dair şikâyetleri üzerine gerçekleşti. Baskının yapıldığı daire, cinsel taciz iddialarını soruşturmakla görevli İnanç Doktrini Cemaati’ne ait. İçeriye giren polisler birkaç erkeği uyuşturucu kullanırken ve ilişkiye girerken yakaladı. Polisin gözaltına alıp bir süre sonra bıraktığı Papa’nın asistanı İtalya’da bir manastırda inzivaya çekildi.


Hürriyet irlanda hükümeti, katolik kilisesi rahiplerinin çocuklara cinzel tacizde bulunduğu yönündeki iddiaların nasıl sistematik olarak örtbas edildiğini ortaya koyan iki resmi rapor yayımlamıştır.

bu işin boyutu ne kadar diyenler için : 

son 10 yıl zarfında cinsel istismar ya da suç olaylarıyla ilgili olarak 3000 katolik rahibinin vatikan'a rapor edilmiştir.
Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İYİ Parti'den Devlet Bahçeli'ye Yanıt Gecikmedi Fabrikaların satışı yüzünden işçiler ayakta! AKP'li başkanda karşı... Kılıçdaroğlu'ndan Flaş Sözler! EN AZ 311 TL ZAM