Anasayfa
11 Ocak 2018 ( 323 izlenme )
Reklamlar

Yandaş yazardan skandal: Sapıkları deşifre edenler 28 Şubatçı!

AKP iktidarına yakınlığıyla bilinen Star Gazetesi yazarı, bugün ki köşe yazısında sapıkları deşifre edenlere şok bir suçlama yöneltti.


İktidara yakın Star Gazetesi yazarlarından Yakup Köse, bugün ki köşe yazısında çok çarpıcı bir yazı kaleme aldı ve sapıkları deşifre edenleri ‘28 Şubatçı’ olarak suçladı.

Tokat’ta, Kurtuluş Savaşı sırasında Mustafa Kemal Atatürk ve Kuvayi Milliye kuvvetleri için ölüm fetvasını kaleme alan Mustafa Sabri’nin adı yeni açılan bir imam hatip lisesine verilmişti. Gelen tepkilerin ardından okulun adı Şehit Yakup Akdağ İmam Hatip Lisesi olarak değiştirilmişti.


Konya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde ise felsefe öğretmeni olan Ercan Harmancı sosyal medya hesabı üzerinden beden eğitimi dersinde kız çocuklarının eşofman giymesinin zinaya davet olduğunu yazdı. Harmancı, kamuoyunun tepkisi üzerine açığa alındı.

Harmancı’ya destek Konya Meram’daki Ahmet Naci Gücüyener İlkokulu’nda Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni olan Ahmet Fatih Kap’tan geldi. Kap da tepkilerin ardından açığa alındı ve kendisine destek verenlere “Münafık görevini yapacak. Üzülmeyin” diye seslendi. 

Bu yaşananlar sadece yakın geçmişte cereyan eden hadise ve açıklamalar. Bu gelişmelerden Star Gazetesi yazarı yandaş Yakup Köse ise rahatsız oldu.

Köse bugünkü köşe yazısında, “28 Şubat medyası yargılansın diyoruz ama bırakın yargılanmayı hâlâ etkinler. Hâlâ istedikleri kişileri linç ettirebiliyorlar. Hâlâ manşetten emredip istediklerini işten attırabiliyorlar. 'Tak' dediklerinde 'şak' diyen emre amade bürokratlar sayesinde 28 Şubat cuntasının medya unsurları bu ülkede icra makamındalar!” ifadelerini kullandı.

BÜROKRATLARI “ŞAKŞAKÇILIK”LA SUÇLADI

Yakup Köse yazısına şöyle devam etti:

“Okulun adını mı beğenmediler, bir haberle ismini değiştirebiliyorlar. Öğretmen istedikleri gibi düşünmüyor mu bir haberle görevden aldırabiliyorlar. Bizler de, 28 Şubat medyası yargılansın diye feveran ediyoruz!.. Kamera şakası gibi… Yalnız izlediğimiz kamera şakası değil, şakşakçı bürokratlarla 28 Şubat medyasının tutku dolu aşkının 20 yıldır bitmeyen hikâyesi!”http://www.muhalifhaberler.com/yandas-yazardan-skandal--sapiklari-desifre-edenler-28-subatci--3859.html

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP açıkladı: 'Marşı değiştirirlerse Sarayı başına yıkarız!' ALMANYA'DA ÖFKE BÜYÜYOR Bıçakladığı eski eşle ölümüne selfie! FLAŞ İDDİA! İşte Brunson'un serbest kalacağı tarih