Anasayfa
20 Aralık 2017 ( 724 izlenme )
Reklamlar

Yaşanmış gerçek bir olay

Adamın biri arabasıyla giderken yolda bir yolcu alır . Adam arka tarafa biner. Şoför: Eee hemşerim kimsin, nereye gidersin? der… Yolcu: Ben Azrailim, canını almaya geldim der… Şoför alaycı bir tavırla: Sen mi Azrailsin? Ya, senin gibi Azrail olur mu hiç?
Yolcu sakin bir tavırla: Sen daha önce Azrail gördünmü de tarif ediyorsun. İnanmadın bana öylemi? Şoför: İnanmadım tabii, der.
Yolcu: O zaman 200 metre ileride bir adam daha alacaksın. 
Gerçekten de adamın dediği gibi, şoför 200 metre ilerde bir yolcu daha alır. Ama yolcu ön tarafa oturur.
Olaylar bundan sonra daha da ilginçleşir. Şoför, yanındakine: Eee sen kimsin?
Nereye gidersin? der. 
Öndeki: Ağabey, beni merkezde bir yerde indirirsen çok sevinirim, adım felanca der. Şoför: Yav şu arkadaki adam, bana Azrailim diyor görüyon mu şu herifi hem iyilik ediyoz, hem de dalga geçiyor zibidi, der… Öndeki arkaya bakar ama kimse yoktur… Öndeki: Ağabey, arkada kimse yok ki. Şoför hışımla arkaya bakar ve; Kör müsün be adam arkada oturuyor ya der… Öndeki arkaya bir daha bakar ve:
Ağabey, senin kafan iyi mi, yoksa dalga mı, geçiyorsun? 
der ve bu sefer arkadaki söze girer. - Gördün mü? Öndeki beni ne duyabilir ne de görebilir. Şoförün bir anda dizlerinin bağı çözülür, bet beniz atar. Arkadaki şoföre: Haydi, Arabayı kenara çek, 2 rekat namaz kıl canını alacağım, der.
Şoför ağlamaklı çaresiz bir şekilde arabayı kenara çeker ve namaz kılmak için iner arabadan… Sonra… Sonra ne mi olur?
Tabi ki adamlar arabayı aldıkları gibi kaçarlar.. :)
KADIN-ERKEK

Adamın biri gazete okurken gazetede bir haber ilgisini çeker. Mutfakta olan hanımına bağırır ,, - Hanımm, hanımm geL! bak gazetede ne yazıyor?
Kadın işini yarım bırakır gelir; -Ne oldu?
-Bak diyor ki kadınlar günde ondörtbin cümle kuruyorlarmış, erkeklerde yedibin. Gördün mü bilim bile sizin ne kadar geveze olduğunuzu kanıtLamış..
Kadın kocasına döner , -Tabi, sizin gibi beyinsizlere bir lafı iki kere anlatırsak, bir cümleyi iki kere kurmuş oluyoruz ..
Adam karısına döner ve şaşkın şaşkın ,,
-Ne dedin senn?
Masör
Paris'in ünlü müzikholüne gitti, müdürün karşısına çıktı:
- Efendim ben, masaj uzmanıyım. Bu alanda benim gibi bir uzman daha bulamazsınız.
- Memnun oldum. Bize niye geldiniz?
- Ayda onikibin frank karşılığında, müzikholünüzde çalışan bayan sanatçılara masaj yapmayı öneriyorum. Müdür gülümsedi:
- Onikibin frankı peşin verirseniz, hemen başlayabilirsiniz!
Söz
Temel onuncu çocuğunun doğumunda doktora söz verir, -Bir daha çocuğum olursa çendumi asacağum.
Bir yıl sonra bir çocuğu daha olunca, doktor sözünü hatırlatır.Temel, -Sozumi tutaydum, ipi boynuma geçirdum, pirden sözumi tuttuğumi sağa çim söyleyecek tiye içime bi şüphe düşti doktor..
Alkışlı Yorum
Girdiği ehliyet sınavında yanındaki gözetmene, "Bak bakalım arkadan araba geliyor mu?" diyen, gözetmenin ise; "Sen bu ehliyeti biraz zor alırsın" cevabına ehliyeti alarak yanıt veren kadın doğaldır, çalışkandır, Karadenizlidir. 

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÖĞRETİM ÜYESİ İSYAN ETTİ: AİLEMİZ YIKILIYOR!.. İLBER HOCA'DAN KURŞUN GİBİ ÇIKIŞ!. Chp'li vekillerden Süleyman soyluya şok protesto ŞOK!.. BAKAN SÖYLEDİ..."ABD KONUŞTU, KARGALAR GÜLDÜ"