Anasayfa
02 Mart 2018 ( 3410 izlenme )
Reklamlar

Yavuz Bingöl'ün yandaşlığının bedeli belli oldu! Boşuna değil yancılığı

Yandaş ve her fırsatta ''sağcıyım'' diyen Yavuz Bingöl'ün yandaşlığının bedeli belli oldu...


Sözde sanatçı Yavuz Bingöl’ün kızı Sinem Türkü Bingöl’ün, TRT’de yayınlanan ‘Evlilik Okulu’ adlı programın yapımcısı olduğu ortaya çıktı.

TRT, hafta içi her gün yayınlanan ve reytingler konusunda 'başarısız bir grafik çizdiği’ iddia edilen program için yapım şirketini geçen yıl kuran Bingöl’le birlikte çalışılmasına dair sorulara yanıt vermedi.
Bulduğu her fırsatta soluğu Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde alan ve Erdoğan'a olan hayranlığını gizlemeyen Yavuz Bingöl, şahsına yöneltilen 'yandaş' eleştirilerine "Değilim, ben uyumlu bir insanım" ifadesiyle cevap vermişti. Bingöl, son olarak 26 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan için düzenlenen 'sürpriz' doğum günü kutlamasına katılan sanatçılar arasında da yer almıştı.

Medyaradar’ın haberinde, Bingöl’ün kızı Sinem Türkü Bingöl'ün TRT 1 ekranlarında 5 Şubat’ta yayın hayatına başlayan ‘Evlilik Okulu’ programının yapımcısı olduğu bilgisi yer aldı. Hafta içi 14.30’da yayınlanan programın ‘başarısız bir reyting grafiği’ çizdiğini kaydeden Medyaradar, TRT’nin konuyla ilgili bilgi ve yorum taleplerini karşısız bıraktığını kaydetti.
Haberde, ABD'de Okul Öncesi Çocuk Psikolojisi okuyan ve bir dönem de mankenlik yapan Sinem Türkü Bingöl’ün daha sonra Türkiye’ye dönüp iş yaşamında babası Yavuz Bingöl’le birlikte hareket ettiği belirtildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

REZALET.. dünyanın çivisi çıkmış.. ÇÖLAŞAN YAZDI... SEÇMEN ŞAŞTI... BAHÇELİ KAYIKTA!.. tehlikeli gerginlik CHP araştırılmasını istedi, Kahraman’dan cevap geldi: “Mümkün değil” Ret geldi