Reklamlar

Yeşilçam’ın Ünlü İsmi Meğerse Erkekmiş! Ameliyatla Kadın Olmuş! Herkes Şokta....

Yeşilçam’ınFilm Yıldızı Meğerse Erkekmiş 70’li yıllarda Yeşilçam’da oynadığı  filmlerle tanınan Emel Aydan’ın 20’li yaşlarda İtalya’da ameliyat olarak cinsiyet değiştirdiği ortaya çıktı. 

Yeşilçam’ın filmlerinde oynayan Emel Aydan, meğerse erkekmiş. Erkek olduğunu kimsenin fark etmediği Aydan’ın, İtalya’da geçirdiği ameliyat sonrası yaşamını kadın olarak sürdürüp çok sayıda filmde rol aldığı hala birçok kişi tarafından bilinmiyor. 


Sözcü’de yer alan habere göre, 70’li yıllarda Yeşilçam’da oynadığı filmlerle tanınan Emel Aydan, Türk şöhret dünyasının ilk transeksüeli olarak tarihe geçti. (20’Lİ YAŞLARA KADAR ERKEK OLARAK YAŞADI Ancak bu isimler arasında bulunan Emel Aydan’ın diğerlerinden hayli farklı bir hayat hikayesi var. Aydan, 20’li yaşlarına kadar erkek olarak yaşadı. 1951 yılında dünyaya gelen Emel Aydan, 20’li yaşlarda İtalya’da ameliyat olarak cinsiyet değiştirdi. Asıl isminin ise Erdoğan Kaşif olduğu öğrenildi. Aydan, 20’li yaşlarına kadar erkek olarak yaşadı. 1951 yılında dünyaya gelen Emel Aydan, 20’li yaşlarda İtalya’da ameliyat olarak cinsiyet değiştirdi. Asıl isminin ise Erdoğan Kaşif olduğu öğrenildi

Diğer  resimleri gormek icin fotograf uzerine tıklayınız 

Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKİT'te Albayrak eleştirisi! Aklım almıyor