Anasayfa
24 Mart 2018 ( 7227 izlenme )
Reklamlar

Yılmaz Özdil evelemeden,gevelemeden direk yazdı! G*tün yiyorsa dene.

Milli Nizam Partisi’nin kurucu ekibindeydi. Anayasa Mahkemesi tarafından “laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğu için” kapatıldılar.
*
Milli Selamet Partisi’ne geçti. Amblemleri anahtardı, anahtarın dişlerinde Arapça “Allah” yazıyordu, dini siyasete alet etmenin böylesi görülmemişti, kapatılma ihtarı gelince yeniden çizdirdiler.
*
Refah Partisi’ne geçti. Anayasa Mahkemesi tarafından “laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğu için” kapatıldılar.
*
Fazilet Partisi’ne geçti. Anayasa Mahkemesi tarafından “laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğu için” kapatıldılar.  Akp’ye geçmedi.
Anayasa Mahkemesi, Akp’nin “laiklik karşıtı eylemlerin odağı olduğu”nu tescil edince… Akp’ye geçti.
*
Ve, takvimde başka gün kalmamış gibi, tam o güne denk getirdi, Anayasa Mahkemesi’nin kuruluş yıldönümünde konuştu, “yeni anayasada laiklik olmamalı” dedi.

Ömrü boyunca karşıdevrimci oldu.
Daima laiklik karşıtı oldu.
Hep anayasaya aykırı oldu.
*
Dolayısıyla…
Bu şekilde konuşmasına hayret etmemeli. Sanki ilk defa duyuyormuş gibi, bu şekilde konuşmasına hayret edenlere hayret etmeli.
*
Bunların gerçek yüzünün bu olduğunu, asıl hedeflerinin bu olduğunu bilmiyormuş gibi, sanki ilk defa fark ediyormuş gibi şaşanlara şaşmalı.
*
Gizlemedi, saklamadı.
Dün de böyleydi.
Bugün de aynı.
*
Lafı hiç eğip bükmeden, samimi şekilde diyor ki, Atatürk devrimlerine karşıyım, vakti geldi artık, rejimi değiştirmek istiyorum.
*
Lafı hiç eğip bükmeden…
Samimi cevap vermek lazım artık.
G*tün yiyorsa dene.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

15 TEMMUZ'DAN SONRA DA SINAV SORULARI ÇALINMIŞ ! ŞOK OLACAKSINIZ ! İŞTE SORULARI ÇALINAN O SINAVLAR... Yiğit Bulut: Dolar 5 lira olacak diyenler, çıkın bu milletten özür dileyin! Akp'lilerle baş etme yöntemi %100 etkili olan bu yöntemimi açıklıyorum Milyonlarca çalışana uyarı! Ocak ayını bekleyin