Anasayfa
07 Kasım 2018 ( 45 izlenme )
Reklamlar

Yılmaz Özdil Tayyip Erdoğan’a Fena Yüklendi ! “Terör örgütüyle masaya oturduğumuzu söyleyenler şerefsizdir” demişti..

Terör örgütüyle masaya oturduğumuzu söyleyenler şerefsizdir demişti.Tabii görüşülüyor, görüşme talimatını veren benim dedi.NATO’nun Libya’da ne işi var demişti.NATO Libya’nın Libyalılara ait olduğunu tescil için oraya gitmelidir dedi.

Biz genişletilmiş Ortadoğu projesinin eşbaşkanlarından biriyiz, Amerika’nın düşündüğü Büyük Ortadoğu Projesi içinde Diyarbakır yıldız olabilir demişti.Ellerine bir kağıt almışlar, Amerika’nın projesidir diyorlar, bunu ispat etmezlerse namussuzdurlar dedi.

Kardeşim Esad’la iki dost olduk, iki kardeş olduk demişti.Katil Eset dedi.Parası olan parayı bastıracak askerlikten kurtulacak, parası olmayan askerlik yapacak, ben şahsen böyle bir sorumluluğun altına girmem, referandum yaparım, biz kimsesizlerin kimiyiz demişti.Bedelli askerlik benim için acil bir konu, parayı veren askerliğini yapmış sayılacak dedi.

Ben Gürcü’yüm, ailemiz Batum’dan Rize’ye göç etmiş bir Gürcü ailesidir demişti.Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol, benim için Gürcü diyenler bile oldu dedi.Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldık dedi.Milli duruş sergileyin dedi.

Üçüncü köprü cinayettir, böyle bir teşebbüs İstanbul için ölümcül sonuçlar doğurur demişti.Hani o Cumhuriyet mitinglerinde Cumhuriyetçiyiz diye yürüyenler var ya, işte üçüncü köprüye hep onlar karşı çıktı dedi.

Vatan topraklarının hasreti içinde olanları aramızda görmek istiyoruz, bitsin artık bu hasret, bitsin artık bu sıla hasreti demişti.Niye gelmiyorsun Pensilvanya’dan haşhaşi sülük dedi.


Ergenekon’un savcısıyım demişti.Şahsım aldatıldı dedi.Zekeriya Öz için temiz eller savcısına saygı duyulmalı demişti.Görüyorsunuz kaçtı dedi.

Analar ağlamasın demişti.Ne mutlu şehit ailelerine dedi.Cehape genel başkanı konuşuyor, çocukluğunda ilk kez Van denizinde vapura bindiğini söylüyor, Van gölü ne zaman deniz oldu yav, kılavuzun doğru olmayınca gölü de işte böyle deniz zannedersin demişti.
Van, denizi olan bir kentimizdir, varsın haritalarda göl diye geçsin, biz Van denizi diyoruz dedi.

Türkçe’yle felsefe yapılamaz diyorlar, ırkçılıktır, ırkçılık kokan açıklamalardır demişti.Türkçe’yle felsefe yapamazsınız dedi.

Kürt sorunu vardır, benim de sorunumdur demişti.Ne Kürt sorunu yav, bu ülkede Kürt sorunu yoktur dedi.Süleymah Şah türbesi Türkiye’nin dışardaki tek vatan toprağıdır, başına herhangi bir şey gelmesi durumunda atacağımız adım bellidir, hassasiyetimiz bellidir, dalgalanan bayrağını korumak için tereddüt etmeyiz, türbenin kuşatıldığı iddialarının hepsi uydurmadır demişti.
Sevk ve idaresini bizzat takip ettiğim nakl-i kubur operasyonunu her türlü takdirin fevkinde gerçekleştiren hükümetimizi ve silahlı kuvvetlerimizi tebrik ediyorum dedi.

Hamdolsun başardık, AB’ye giriyoruz, hedef tam üyelikti, alındı, bizim hükümetimize nasip oldu demişti.Eyy AB almayacaksanız söyleyin bilelim dedi.

Başkanlık sisteminin ortaya çıkışı özentinin sonucudur, Amerikan emperyalizminin tavsiyesidir demişti.Başkanlık sistemi bizim için yeni değildir, gelenekseldir, bizim genlerimizde başkanlık sistemi var dedi.

Devlet Bahçeli hakkında mehape’yi küçülten zat, uçma özürlü, ırkçı, alçak, adi, namert, siyasette çırak bile olamadı, ağzından salyalar akıyor, ikiyüzlü demişti.Sayın Bahçeli’ye devlet adamlığı nedeniyle şahsım adına teşekkür ediyorum dedi.

Van münüts, çocukları nasıl öldürdüğünüzü biliyoruz, siz insan öldürmeyi iyi bilirsiniz demişti.İsrail’e ihtiyacımız var dedi.

Topçu kışlasını yeniden yapacağız, bu tabii kışla olmayacak, AVM olarak hizmet görecek demişti.Tutturmuşlar AVM de AVM, burada bir AVM projesi yok, buraya zaten AVM yapamazsınız dedi.

İçki içen alkoliktir demişti.İçki içenler bize oy veriyorsa, alkolikler arasına girmemiş oluyor dedi.Muhtarlara konuşurken kim olursa olsun, bugün olsa aynısını yapardık, yine düşürürdük demişti.Yabancı basına konuşurken uçağın Rusya’ya ait olduğunu bilseydik farklı davranırdık dedi.

Bu ülke demokratik parlamenter sisteme inanmış bir ülkedir, hiçbir zaman demokratik parlamenter sistemden uzaklaşmayacağız demişti.Artık parlamenter demokrasi yok dedi.

Lozan antlaşması devletimizin tapusudur, inanç, cesaret ve fedakarlık zaferidir, diplomasi ve uluslararası hukuk alanında tescilidir demişti.Birileri bize Lozan’ı zafer diye yutturmaya çalıştılar, zafer mi bu dedi.

Benim her muhtarım bir dünya lideri seviyesinde bilgiye, yeteneğe, kabiliyete sahiptir demişti.ABD yönetimi kusura bakmasın, Çatladıkapı muhtarı değiliz dedi.

İstanbul’u ihya ettik, ihya etmeye devam edeceğiz demişti.Biz bu şehre ihanet ettik, hâlâ da ihanet ediyoruz, ben de bundan sorumluyum dedi.

Irak başbakanı İbadi’ye sen benim muhatabım değilsin, seviyemde değilsin, karatımda değilsin, kalitemde değilsin, haddini bil demişti.Değerli dostum, kardeşim İbadi’yi külliyemizde ağırlamaktan duyduğum memnuniyeti ifade etmek isterim dedi.


Eğitim öğretimde ülkemize çağ atlattık demişti.Eğitimde maalesef mesafe katedemedik, üzgün olduğum bir konudur dedi.

Kültürde sanatta gözkamaştırıcı bir zenginliğe sahibiz, güçlü bir envantere sahibiz demişti.Üzülerek söylüyorum ki, kültür sanatta mevcuda dahi sahip çıkamadık, fevkalede müteessirim dedi.

Faizi düşürdük demişti.Bazı konularda mesafe katedemedik, faizleri düşüremedik, yüksek faizler ağırıma gidiyor, faize dayalı sistem devam ediyor, şahsen krizler karşısında şaşırmadığımı ifade etmeliyim dedi.

Büyüme rekoru kırdık, kalkınma rekoru kırdık demişti.Şu anda işsizlik yüzde 11’in üzerinde, bu ülke bu hale düşmeli miydi, bize lazım olan üretimdir, istihdamdır, bu halde kalkınabilir miyiz? dedi.

Türk üniversiteleri tarihin en güçlü dönemini yaşıyor demişti.Türkiye’nin nasıl oluyor da dünyanın ilk 500 üniversitesi arasında esamisi okunmuyor? Demek ki bir yerde sıkıntı var dedi.

Bakın açık ve net söyleyeyim, dolara yatırım yapanlar yaya kalır, sakın dolar alarak köşeyi dönerim gibi bir yaklaşım içine girmeyin, duvara çarparsınız demişti.Onların doları varsa bizim Allahımız var dedi.

Bu fakir bu görevde olduğu sürece o teröristi alamazsın demişti.
Amerikalı rahip uçtu, kararı siyasiler değil, yargı verir dedi.

Kriz mriz sakın inanmayın, bizde kriz yok demişti.Ekonomik kurtuluş savaşı veriyoruz dedi.

Dün… Canım kardeşim boşuna uğraşma, biz cezaevine girenlerin kapısını rastgele açamayız, 50 bin uyuşturucu suçlusunun olduğu dönemde af çıkaramayız, o zaman adil hükümet olamazsınız, biz uyuşturucuları affeden bir iktidar olarak mı bilinelim? demiş oldu.

Bana sorarsanız, içerdekiler bavulları toplamaya başlayabilir.Af çıkmış bile.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Maydanoz ve Limonlu Yağ Yakıcı Kilo Verme Kürü MAYDANOZ + LİMON + SU üçlü mucize.. hepsi çok etkili, hepsi çok faydalı.. DERS ALINMASI GEREKEN BİR HABER Son dakika… 2018 asgari ücret zammı belli oldu 45 YAŞ ALTINDA OLANLAR DİKKAT!!!SGK’LILARA BÜYÜK ŞOK…