Anasayfa
11 Ekim 2018 ( 558 izlenme )
Reklamlar

Yok Böyle Olay! Boyu Uzun Olduğu İçin Evden Kovdular

Pes artık dedirten olay: Boyunun uzun olmasından dolayı ailesi evden kovdu. Boyu her geçen uzayan genç kız sokakta yatıp kalıyor.
Erzurum’da yaşayan Akromegali hastası Serap Demir, boyunun 2 metre olmasından dolayı üvey babası tarafından evden kovuldu. Hastanede barınan Demir, yetkililerden yardım istiyor.
Aslen Adıyamanlı olup Erzurum’da doğup büyüyen Serap Demir (24), yaşı ilerledikçe boyu sürekli uzamaya başladı. 24 yaşına geldiğinde boyu 2 metreye ulaşan Demir,
üvey babası tarafından boyunun çok uzun olduğu ve hastalığının ilerlediği gerekçesiyle evden kovuldu. Öz babasının cezaevinde olması nedeniyle sokakta kalan genç kız, bazı geceleri ise hastanede kalıyor.

Genç kız ailesinin kendisine sahip çıkmadığı ifade ederek, “Dışarıya çıktığım zaman insanlar boyuma gülüyor. Kalabalık yerlere çıkamıyorum, oturamıyorum dışarıda insanlar bana güldükçe psikolojim bozuluyor. Boyum tam olarak 2 metre doğuştan bu şekildeyim yaşım ilerledikçe sürekli boyum uzamaya başladı. Babam cezaevine girince annem başkasıyla evlendi, üvey babam da beni evden kovdu. Bu boyla bana kimse iş vermiyor. Geceleri hastane köşelerinde kalıyorum, hastayım kimse maalesef bana yardım etmiyor” dedi.

Yetkililerden tek isteğinin bir ev olduğunu belirten Demir, “Sadece bir evim olsun içinde rahatça yaşayabileyim, kiramı karşılasınlar yeter. Hastane köşelerinde yaşamaktan sıkıldım. Ailem bana sahip çıkmıyor, gidecek bir yerim yok. Tek istediğim yaşayabileceğim bir evim olsun” diye konuştu.

İHA

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evinde katledilen Kemal Uzun ile ilgili şok iddia! Eşcinsel cinayeti örtülüyor mu? Gezici, AKP'nin Oy Oranını Açıkladı Cüneyt Arkın'ın oğlundan Nihat Doğan'a yüzyılın kapağı geldi ! Bekir coşkundan tam isabet yazı Asla o gençler gibi “Tam bağımsız Türkiye” diye bağıramazsın… “Men dakka dukka” diyorsun… İşe yaramıyor…