Anasayfa
25 Temmuz 2018 ( 680 izlenme )
Reklamlar

'Yolda arabasına erkek aldı' mesajı korkunç gerçeği ortaya çıkardı

İstanbul Güngören'de asılı halde bulunan Hatice Uzun'un intihar ettiği söylenmişti ancak genç kadının vahşi bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. İddiaya göre; Karısının kendisini aldattığından şüphelenen Osman Uzun, kadını bir kuryeye takip ettirdi, kurye Uzun'a "Yolda arabasına şapkalı bir erkek aldı. Başörtüsünü çıkarıp peruk takarak dolaştı" diye mesaj attı. Sonrası korkunç...

İstanbul, Güngören'de 28 Haziran'da polise bir kadının intihar ettiği ihbarı yapıldı. Ekipler eve
geldiğinde, Hatice Uzun'un cansız bedeniyle karşılaştı. 35 yaşındaki evli ve iki çocuk annesi kadının eşi ve erkek kardeşi, Hatice Uzun'un kendini doğalgaz borusuna asarak intihar ettiğini söyledi. Bir süre sonra Hatice Uzun'un erkek kardeşi polisi aradı. Bilal Takır, "Ablamı ben öldürdüm" dedi. İddiasına göre, ablasını, eniştesini aldattığı için öldürmüştü. Bilal Takır, tutuklandı. Ancak polis işin peşini bırakmadı.


'YOLDA ARABASINA BİR ERKEK ALDI'

Habertürk'ten Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre; Osman Uzun'un, eşi Hatice Uzun'u, motosikletli kurye ile takip ettirdiği ortaya çıktı. Gözaltına alınan kuryenin ifadesine göre, Osman Uzun, "Nişanlanacağım kişi" olarak tanıtmıştı eşini. Sonra da takip ettirmişti. Kurye, kocaya, "Yolda arabasına şapkalı bir erkek aldı. Başörtüsünü çıkarıp peruk takarak dolaştı" diye mesaj atmıştı.

Kuryenin fotoğrafları göndermesinden 4 gün sonra Hatice Uzun öldürüldü.
Kurye ile öldürülen kadının eşi gözaltına alındı. Kurye "özel hayatın gizliliğini ihlal" suçundan işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı. Osman Uzun'un sorgusu sürüyor.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ÖLDÜRDÜ AMA NE OLDUĞUNU ÖĞRENİNCE EVDEN KAÇTI Erdoğan'ın Pazar Keyfi... DEMLEDİ ÇAYI... AÇTI VİDEOYU... SÜRPRİZZZ!.. Yeniçağ yazarı Arslan Bulut, Erdoğan ve Gül’ün AKP’yi kurmadan önce ABD,İsrail ve İngiltere ile yaptıkları görüşme iddialarını yazdı. Bu yazı çok ses getirir: Şişman Değilsiniz – Sadece Bağırsaklarınızda Sıkışmış “DIŞKI” Var! Peki Bundan Nasıl Kurtulabilirsiniz?